Błoto prosto z morza i jego drogocenne właściwości

Błoto z Morza Martwego przyciąga do siebie coraz więcej zwolenniczek. Taki produkt w postaci maseczki może wydawać się czymś nietypowym, jednak naprawdę warto z niego skorzystać. Mokosh oferuje maseczkę z tego właśnie składnika. Zachwyciło się nim już wiele kobiet. Być może gdy przeczytasz o jego właściwościach i działaniu sama zdecydujesz się go wypróbować. Zaznaczamy, że naprawdę warto!
Działanie błota z Morza Martwego
Jest to środek używany w wielu zabiegach kosmetycznych, a w szczególności tych, które mają za zadanie wyszczuplić ciało oraz pozbyć się cellulitu. Co więcej, jego unikalny skład sprawia, że skóra jest bardzo dobrze nawilżona, wzrasta jej napięcie oraz elastyczność. Wpływa ono również na kolagen, który jest naturalnym budulcem naszej skóry. Na tym jednak nie kończy się zakres działań błota firmy Mokosh. Świetnie sprawdza się także podczas walki z trądzikiem i innymi problemami skóry twarzy, jak na przykład z łuszczycą. Podsumowując, błoto ma działanie oczyszczające, matujące, odżywcze, wygładzające oraz nawilżające. Warto stosować je o każdej porze roku, a w szczególności zimą i na początku wiosny, gdy skóra potrzebuje dodatkowej pomocy przy regeneracji.
Jak stosować błoto
Błoto, które otrzymujesz jest w postaci sypkiej. Należy więc zmieszać je z wodą, aby otrzymało odpowiednią konsystencję. Może być stosowane jako maska do twarzy i ciała, ale równie dobrze wykorzystywać je podczas kąpieli. Wystarczy wsypać odpowiednią ilość do wanny z wodą i poczekać do jego lekkiego rozpuszczenia. To, jaką formę wybierzesz zależy od Ciebie oraz od Twoich osobistych potrzeb. Polecamy zarówno obie wersje, z czego drugą w momencie gdy chcesz się odprężyć oraz zrelaksować. Błoto w połączeniu z ciepłą wodą nawilża całe ciało, a kąpiel daje uczucie relaksu, który również pozytywnie wpływa na stan skóry. Błoto od mokosh to świetne rozwiązanie, dla osób, które chcą dogłębnie zadbać o stan swojej skóry.